چرا باید میز ایستاده بخرم؟

5 دقیقه مطالعه

یک راه ساده برای بهتر کار کردن و احساس بهتر

دو مورد از رایج ترین دلایلی که مردم برای خرید میز ایستاده دارند سلامت و بهره وری است. با کمتر نشستن و حرکت بیشتر می توانید هر دو را بهبود بخشید. به عنوان مثال، با ایستادن و حرکت بیشتر در محل کار، می توانید کمردرد را کاهش دهید، متابولیسم خود را افزایش دهید و احتمال یک روز کاری بدون درد را تا 80 درصد افزایش دهید. اساساً یک میز ایستاده خوب می تواند به شما کمک کند کارهای بیشتری انجام دهید و احساس بهتری داشته باشید. مدرک می خواهید؟ در اینجا یک مرور مختصر از آنچه علم در مورد این موضوع می گوید وجود دارد.

سلامت بهتر

مطالعه پس از مطالعه ارتباط بین رفتار کم تحرک و مشکلات جدی سلامتی را تایید کرده است. دکتر جیمز لوین از کلینیک مایو از اصطلاح “بیماری نشستن” برای توصیف فهرستی از بیماری هایی استفاده می کند که در تحقیقات علمی با نشستن بیش از حد مرتبط هستند، از جمله بیماری قلبی، دیابت، چاقی، کمردرد، برخی سرطان ها و حتی افسردگی. تحقیقات همچنین به ما می گوید که یک ساعت در باشگاه برای محافظت از شما در برابر خطرات «بیماری نشستن» کافی نیست. بهترین روش این است که به طور منظم زمان نشستن خود را در طول روز با ایستادن، و در حالت ایده آل، حرکت تقسیم کنید. در اینجا چند نکته کلیدی دیگر از مطالعات متعدد در مورد مزایای سلامتی استفاده از میز ایستاده وجود دارد:

نشستن بیش از حد برای سلامتی شما مضر است حتی اگر از نظر بدنی مناسب باشید. *
بی تحرکی با مرگ و میر زودرس و بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت مرتبط است. *
افرادی که بیش از 6 ساعت در روز می نشینند نسبت به کسانی که کمتر می نشینند علائم بیشتری از ناراحتی روانی نشان می دهند. *
ایستادن حداقل 4 ساعت در روز و 5 روز در هفته می تواند تا 650 کالری اضافی در هفته بسوزاند. *
استفاده از میز ایستاده می تواند ناراحتی را در شانه ها، دست ها، مچ دست و پشت شما کاهش دهد. *


بهره وری بهبود یافته است

میز ایستاده شما نه تنها می تواند به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید، بلکه ممکن است به شما کمک کند بهتر کار کنید.

یک مطالعه اخیر توسط مرکز علوم سلامت تگزاس A&M نشان داد که کاربران میز ایستاده تا 46 درصد در محل کار بازده بیشتری دارند. *
شرکت کنندگان در مطالعه A&M نیز کاهش 75 درصدی درد بدن را گزارش کردند. *
یک مطالعه استرالیایی نشان داد که میزهای افزایش دهنده فعالیت می توانند توانایی شما را برای توجه، انجام وظایف و حتی مدیریت استرس بهبود بخشند. *
تحقیقات نشان می دهد که محیط های کاری فعال خلاقیت، بهره وری و همکاری کارکنان را افزایش می دهد. *


ما واقعاً از این یافته‌ها شگفت‌زده نشدیم، زیرا وقتی مشتریان میز ایستاده آفل را بررسی می‌کنیم، به طور مداوم گزارش می‌دهند که استفاده از میز ایستاده باعث می‌شود احساس انرژی، تمرکز و بهره‌وری بیشتری داشته باشند. اگر یک میز ایستاده از ما خریداری می کنید، مایلیم از شما نیز بشنویم. آیا احساس سلامتی، شادی و بهره وری بیشتری می کنید؟ با گذاشتن یک بررسی در سایت ما در مورد آن به ما بگویید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن